Xiaomi

Brak zabezpieczenia telefonu szkłem ochronnym lub jego niewłaściwa ochrona najczęściej kończy się zbiciem ekranu. Dlatego też, nasza firma zajmuje się naprawami tego typu w różnych telefonach.

Popękany ekran?

Wymiana szybki Xiaomi wykonywana jest w modelach Mi, takich jak Mi A1, A2, A2 Lite, 8, 8 Lite oraz 8 Pro. Obsługujemy również modele Redmi 4Am 4Xm 5, 5 Plus, 5A, 6, 6 A, Note 4, Note 5, Note 5A, Note 6 Pro oraz S2.

W sytuacjach, w których nasz ekran został zbity, funkcjonuje stereotyp, iż wymiana jest na tyle kosztowna, że nie opłaca się jej przeprowadzać, tylko lepiej zainwestować od razu w nowe urządzenie. Jest to nieprawda – mimo, że niektóre telefony marki Xiaomi można kupić w konkurencyjnych cenach, nadal bardziej opłacalna jest wymiana szybki – nawet jeśli porównamy ceny najtańszych modeli z kosztem naszej usługi.

Naprawa szybek

Korzystając z naszych usług Twój telefon otrzyma drugie życie. Dzięki możliwości wysyłki telefonu kurierem, profesjonalnie i w krótkim czasie wymienimy ekran, dzięki czemu nie będzie potrzeby rozstawania się ze swoim urządzeniem na długi czas. W ramach naszej pomocy, przeprowadzimy wszelkie niezbędne testy sprawdzające, a Ty otrzymasz trzy miesiące gwarancji na tę usługę.

Serwis Xiaomi

W ramach naszych usług proponujemy również założenie szkła lub folii ochronnej na telefon, co zabezpieczy ekran przez przyszłymi potencjalnymi pęknięciami. Jeśli masz jakieś inne problemy lub podejrzenia odnośnie usterek, z chęcią zdiagnozujemy problem i poradzimy, co należy naprawić. Oprócz wymiany szybek, proponujemy także możliwość założenia etui, które ochroni telefon przed uszkodzeniami.

Z nami zadbasz o swój model Xiaomi – zapraszamy do kontaktu!

Wymiana wyświetlacza

Naprawy specjalistyczne

Wymiana
baterii

Wymiana złącza ładowania

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz