Wymiana wyświetlacza

Jeśli w wyniku wypadku, nieuwagi lub nawet zwykłej niezdarności upuścicie telefon, ktoś wytrąci go Wam z rąk, czy też spadnie z wysokości wraz ze stertą innych rzeczy, nie musicie się martwić i szukać pieniędzy na nowy model! W naszej ofercie proponujemy usługę, jaką jest wymiana uszkodzonego wyświetlacza w smartfonach LG!

Niejednokrotnie, upadek używanego na co dzień urządzenia wprawia każdego z nas w strach. Co, jeśli ekran będzie zbity i uniemożliwi nam to spokojne i komfortowe korzystanie telefonu? Od razu wiele z nas zaczyna przeliczać
w głowie wydatki i zastanawiać się, czy stać nas obecni na nowy sprzęt. Nie jest to jednak konieczne – wystarczy skorzystać z możliwości, jaką daje nasza firma i nie martwić się o duże koszty!

Naprawa wyświetlacza proponowana przez naszą firmę, świadczona jest wielu różnym modelom marki LG mi.n.  LG Q6, K50, V30 czy G6.

Proponujemy tanią wymianę, a także naprawy specjalistyczne. Dzięki nam, Twój sprzęt będzie jak nowy – a to wszystko szybko, tanio i bezpiecznie!

apple
samsung
htc
htc
LG
sony
htc
Microsoft
huawei
htc

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz