Wymiana tylnej szybki

Wielokrotnie, mimo dbania o telefon, zdarzy nam się jego upadek – wystarczy chwila nieuwagi czy też potknięcie się, aby urządzenie wylądowało na ziemi. O ile jest to to dywan czy wykładzina, możemy podejrzewać, że nic się nie stało. Problem pojawia się jednak na chodniku, ulicy, kafelkach czy żwirowej drodze.

Mimo, że najczęściej dbamy o Wasze ekrany, służymy pomocą także w sytuacji, w której konieczna jest wymiana tylnej szybki. Uszkodzone “plecki” co prawda nie utrudniają aż tak korzystania z urządzenia jak zbity ekran – nie uniemożliwiają czytania informacji, przeglądania stron czy oglądania filmików. Nie pozwalają jednak na komfortowe trzymanie telefonu w dłoni. Dodatkowo, jeśli uszkodzenie jest dość duże, możliwe jest również zawilgocenie lub większe awarie związane z systemami oraz baterią.

Nowa szybka tylnego panelu to niedroga inwestycja, która pod razu poprawi Wasz telefon! Proponujemy rozwiązania, jeśli chodzi o telefony marek takich jak iPhone, Huawei, sony czy Samsung. Wymiana “plecków” pozwoli na możliwość cieszenia się dłużej z ulubionego sprzętu – zapraszamy!

apple
samsung
sony
huawei

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz