Wymiana taśmy ładowania

W ofercie naszego serwisu proponujemy nie tylko naprawę, jeśli chodzi o stłuczony ekran lub tył telefonu, ale również możliwość, jaką jest wymiana taśmy ładowania. Wiele z nas może wielokrotnie wymieniać przewody lub wtyczki, narzekając jednocześnie na powolne ładowanie. Często wówczas okazuje się, że to nie kabelek jest winny, a układ w telefonie. Złącze łatwo ulega uszkodzeniu, w wyniku czego smartfon nie może odpowiednio pobrać energii – a my zostajemy rano z pustą baterią i całym dniem ograniczonego korzystania z urządzenia.

Nasz serwis umożliwia naprawę, jeśli chodzi o telefony marki iPhone. Szybko zdiagnozujemy uszkodzone złącze oraz zadbamy o to, aby taśma została wymieniona prawidłowo. Stosujemy m.in. oryginalne zamienniki do smartfonów iPhone, które sprawią, że sprzęt będzie działał bez jakichkolwiek wad.

Cena takiej naprawy może wynosić poniżej stu złotych – w zależności oczywiście od Waszego modelu. Jest to więc idealne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić i uchroni Was od kupienia nowego sprzętu i wydania ogromu pieniędzy – zapraszamy!

apple

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz