Wymiana klapki baterii

W ramach naszych usług, proponujemy także możliwość, jaką jest wymiana klapki baterii. Jest to element psujący się równie często jak ekran czy gniazdo wejścia. Tylna klapka telefonu nie tylko utrzymuje w miejscu odpowiednie części mechanizmu, ale również zabezpiecza smartfon przed większymi uszkodzeniami. W przypadku, kiedy jest pęknięta, naruszona czy uszkodzona, nie może odpowiednio spełniać swojej funkcji – naraża całe urządzenie na awarię.

W naszej ofercie świadczymy naprawę smartfonów marki Huawei, Samsung, Xiaomi, Iphone. Dzięki przystępnej cenie, jest to o wiele bardziej opłacalne rozwiązanie niż kupno nowego sprzętu! Wymiana pokrywy baterii z tyłu telefonu to prosta i szybka procedura, która pomoże Wam zadbać o Wasz ulubiony sprzęt Huawei, Samsung, Xiaomi czy Iphone.

Atrakcyjna cena umożliwi każdemu z Was zadbanie o swoje urządzenie. Naprawa jest o wiele bardziej opłacalną opcją niż zakup nowego modelu – dodatkowo, możesz skorzystać z naszych usług niezależnie od miejsca zamieszkania. Dzięki możliwości wysyłki kurierem, zadbamy o Wasze urządzenia w profesjonalny sposób!

huawei

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz