Wymiana baterii

Jeszcze piętnaście lat temu możliwa była samodzielna wymiana baterii. Niezależnie, czy był to telefon LG, Samsung czy jeszcze inny – możliwe było zwyczajnie podważenie i wyciągnięcie tylnej klapki tak, aby naszym oczom ukazał się ten kluczowy element zasilający sprzęt. Możliwe było wówczas wyjęcie lub zakupienie nowego. W nowoczesnych telefonach, takich jak Huawei, Xiaomi czy iPhone, nie jest już to możliwe – telefon nie pozwala na “otworzenie go”, poza małym elementem na wsunięcie karty SIM.

Co robić jednak, gdy wydaje nam się, że w naszym urządzeniu jest uszkodzona bateria? Proces jej wymiany jest o wiele bardziej skomplikowany i wymaga pomocy specjalisty. Nasi pracownicy zadbają o dostarczenie odpowiednich oryginalnych części i wykonają swoje zadanie w jak najlepszy i najszybszy sposób.

Niezależnie, czy masz smartfon marki Samsung, Huawei, Xiaomi czy iPhone – z nami zadbasz o sprawną i bezpieczną wymianę, która będzie Cię kosztowała znacznie mniej, niż nowe urządzenie. Zadbaj o swój smartfon razem z nami – zapraszamy!

apple
Microsoft
LG
huawei
samsung

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz