Usługi

Regeneracja
szybki

Wymiana
baterii

Wymiana klapki baterii

Wymiana tylnej szybki

Wymiana taśmy ładowania

Naprawy specjalistyczne

Wymiana wyświetlacza

Wymiana złącza ładowania

Zbita szybka? Twój smartfon może być jak nowy!

Trudno znaleźć dziś kogoś, kto nie używałby smartfona. Twórcy nowoczesnych modeli prześcigają się w tym, aby współczesne telefony były lekkie i eleganckie. Designerski wygląd sprawia jednak, że należą też do urządzeń bardzo delikatnych. Najmniejsze zarysowanie sprawia, że ekran przestaje był funkcjonalny, a upadek nawet z niewielkiej wysokości może skutkować pęknięciem szybki. Co robić w takich sytuacjach? Kupno nowego telefonu nie wchodzi w grę – znacznie korzystniej i wygodniej oddać smartfon do naprawy. I tu zaczyna się nasza rola!

Szybka i trafna diagnoza telefonu

Wymiana szybek to domena naszego serwisu. Jesteśmy zdania, że zamiast zmieniać telefon można go po prostu naprawić: szybko, tanio i do tego profesjonalnie. Nie dość, że zamontujemy nową szybkę, to dodatkowo, jeśli zajdzie taka potrzeba, wymienić wyświetlacz oraz sprawdzimy, czy złącza do ładowania działają bez zarzutu. Nie musisz nas nawet odwiedzać… wystarczy, że wyślesz nam swój smartfon, a my zajmiemy się resztą. Zdiagnozujemy problem, znajdziemy rozwiązanie i zastosujemy sprawdzoną metodę leczenia, abyś mógł cieszyć się swoim smartfonem jeszcze przez długi czas. Naprawa telefonu na odległość to ogromna wygoda, którą z pewnością docenisz. Oddajesz sprzęt w ręce profesjonalistów, którzy gwarantują, że po wymianie szybki lub wyświetlacza smartfon będzie działał bez zarzutu.

Przyjmujemy wszystkie marki!

Obsługujemy klientów z całej Polski, zapewniając szybką obsługę i profesjonalną wymianę szybki w telefonie. Przyjmujemy wszystkie dostępne na rynku marki. Nie ma dla nas znaczenia, czy na co dzień korzystasz z iPhone’a czy Samsunga. Przyjmiemy smartfon każdej marki i dokonamy naprawy w błyskawiczny sposób. Mamy narzędzia oraz wiedzę niezbędną do tego, aby wymienić szybkę zarówno w starszym, jak i nowszym modelu. Jeśli jakimś cudem nie znalazłeś marki swojego telefonu, skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę za usługę wymiany szybki w telefonie.

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz