Sony

Znany i używany przez wiele osób model Sony Xperia pierwszy raz pojawił się w 2013 roku. Model “Z” od razu zyskał popularność, a przez kolejne lata jego design został zachowany wraz z literą „Z” w nazwie – Z1, Z2, Z3 itd.

Nasze usługi

Aktualnie firma skupia się na urządzeniach z serii X… są to między innymi Xperia X, XA, XZ, X Compact. Oferujemy naprawę urządzeń firmy Sony, wymieniamy szybki, baterie i złącza ładowania. Dodatkowo zajmujemy się usuwaniem problemów systemowych w urządzeniach, wgrywamy najnowsze oprogramowanie oraz odblokowujemy telefony.

Wymiana szybek

Dzięki naszym usługom możliwe jest naprawienie ekranu. Wszyscy wiemy, jak łatwo doprowadzić do sytuacji, w której na naszym telefonie pojawią się rysy uniemożliwiające komfortowe korzystanie z urządzenia. Można być najodpowiedzialniejszą osobą na świecie, która dużą wagę przykłada do dbania o swój sprzęt, jednak zbicie ekranu nie zawsze jest naszą winą. Wystarczy, że ktoś nieuważny wpadnie na nas w sklepie lub na ulicy, podczas gdy trzymamy telefon w ręce.

Jak wymienić ekran?

Wiele osób twierdzi, że wymiana ekranu jest na tyle droga, że nie opłaca się próbować tej usługi – lepiej od razu kupić nowy telefon. Jednak produkty Sony to dość drogie urządzenia i nie warto rezygnować z używania ich przez pękniętą szybkę! Nasze usługi pokazują, że serwis nie jest drogim rozwiązaniem – na pewno o wiele tańszym, niż zakup nowego telefonu!

Usługi realizujemy dla Klientów z całej Polski – telefony przesyłamy kurierem. Sprawdź nas!

Wymiana tylnej szybki

Naprawy specjalistyczne

Wymiana wyświetlacza

Wymiana złącza ładowania

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz