Samsung

Realizowana przez nas wymiana szybki w telefonach Samsung Galaxy S9, S8, A9 (18), A7 (18), A6 (18), J6 (18) oraz w innych modelach to usługa wykonywana przez profesjonalistów. W ramach naszej oferty proponujemy także diagnozę usterki oraz usługi montażu własnych części.

Wielokrotnie słyszymy często powtarzany mit, że jeśli nasz telefon spadnie bądź dozna innego rodzaju wypadku, co spowoduje pojawienie się na ekranie nieestetycznych rys (które nie tylko źle wyglądają, ale także uniemożliwiają komfortowe użytkowanie telefonu), to nie da już się tego naprawić. Możliwa jest też druga wersja – mówiąca o tym, że koszt naprawy takiej usterki jest tak wysoki, że nie ma sensu próbować – najlepiej od razu kupić nowy model. Nasza firma udowadnia, że nie jest to prawda! Bezproblemowo naprawimy Twój wyświetlacz i zadbamy o jego zabezpieczenie na przyszłość.

Wymiana szybki w telefonach Samsung

Dzięki naszej szerokiej ofercie, każdy Klient może skorzystać z naprawy wyświetlacza. Ponieważ działamy nie tylko stacjonarnie, ale umożliwiamy też przesłanie do nas swojego smartfona, każdy może skorzystać z naszych atrakcyjnych cen i zadbać o swoje urządzenie. Usługi nie opierają się jednak tylko na naprawie popękanych wyświetlaczy – z chęcią zdiagnozujemy usterki Twojego modelu i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania. Oferujemy także pomoc w zabezpieczeniu naprawionego urządzenia – możemy nakleić na ekran szkło hartowane bądź folię ochronną ClearPlex.

Doskonale znamy się na tym, co robimy, dlatego zaufało nam już wielu Klientów.

Regeneracja
szybki

Wymiana
baterii

Wymiana tylnej szybki

Wymiana taśmy ładowania

Wymiana wyświetlacza

Naprawy specjalistyczne

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz