Regeneracja szybki

W dzisiejszych czasach króluje swego rodzaju kult jednorazowości. Niewiele rzeczy zostaje naprawianych – czasem wydaje się, że taniej jest kupić nowy produkt. O ile sprawdza się to w przypadku tanich rzeczy, tak jeśli chodzi o droższe sprzęty nie zawsze jest to prawda.

Krąży mit, że naprawa i regeneracja pękniętej szybki w telefonie jest tak droga, że nie warto nawet jej rozważać. Nie jest to prawda! Usługa kosztuje kilkakrotnie mniej niż nowy smartfon, szczególnie biorąc pod uwagę ceny flagowych produktów znanych i cenionych marek, takich jak iPhone lub Samsung.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie? Ceny wahają się zazwyczaj w granicach kilkuset złotych, co jest znacznie niższą ceną niż niemal dwa tysiące (co najmniej!) za nowy model iPhone’a czy Samsunga. Pęknięty ekran nie musi być już wyrokiem zwiastującym ogromny wydatek – regeneracja ekranu smartfona proponowana przez naszych fachowców to sprawna i solidna usługa, z której każdy z Was z pewnością będzie zadowolony. Zapraszamy do kontaktu – z nami dasz nowe życie swojemu urządzeniu!

apple
samsung

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz