Oppo

Coraz bardziej popularne i coraz częściej spotykane na polskich ulicach – smartfony marki Oppo powoli doganiają ich konkurenta z Chin, Xiaomi, jeśli chodzi o rozpoznawalność marki na rodzimym rynku. Ludzie chętnie kupują te smartfony – a co za tym idzie, coraz częściej zdarzają się wszelkiego rodzaju zniszczenia, pęknięcia czy zarysowania. Dlatego też, w naszej firmie proponujemy usługę, jaką jest wymiana szybek w urządzeniach tego producenta!

Z powodu dopiero rosnącej rozpoznawalności, użytkownicy tego smartfona mogą mieć problemy, jeśli chodzi o serwis i wszelkiego rodzaju uszkodzenia. U nas jednak nie będzie to problem – w naszej ofercie znaleźć można szeroki wachlarz usług, jeśli chodzi o wymianę szybek w urządzeniach marki Oppo.

Wszyscy wiemy, że zbity ekran może zdarzyć się każdemu z nas, niezależne od tego, jak bardzo staramy się uniknąć zniszczeń. Dzięki naszym usługom, zadbasz o swój telefon – będzie jak nowy! Co ważne, niewielki koszt usługi sprawia, że napraw jest o wiele bardziej opłacalna, niż zakup nowego modelu.

Wymiana wyświetlacza

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz