Nokia

Każdy z nas zapewne doświadczył sytuacji, kiedy to przez przypadek jego Nokia/Microsoft spadła z niewielkiej odległości wyświetlaczem na ziemię. W wielu przypadkach okazuje się, że telefon jest cały, jednak w niektórych niestety jest inaczej. Co wówczas należy robić?

Jedni mówią, że nie opłaca się wymieniać szybki, jako że jest to tak drogie przedsięwzięcie, że już lepiej i taniej kupić nowe urządzenie. Nasze usługi pokazują, że zbity ekran to nie powód, aby wykosztowywać się na nowy sprzęt! Nie trzeba martwić się o to, że nie możecie odwiedzić jednego z naszych punktów partnerskich na Pomorzu. Nasza oferta umożliwia wysłanie nam swojego uszkodzonego sprzętu kurierem – dzięki temu, możliwe jest więc skorzystanie z naszych usług niezależnie od miejsca zamieszkania.

Wymiana szybki w Nokii

Postęp technologiczny sprawił, że zbity ekran nie wiąże się już z wyrokiem skazującym na zakup kolejnego urządzenia. W ofercie naszej firmy znajduje się między innymi wymiana szybki w telefonie Nokia Lumia/Microsoft. Naprawiamy popularne modele takie jak Lumia 510, 535, 610, 620, 800 czy 950. Dzięki naszej ofercie nie trzeba rozstawać się z ulubionym urządzeniem ani martwić się o niezaplanowany wcześniej wydatek na nowy telefon. Dodatkowo oferujemy nowe baterie, złącza ładowania, anteny i głośniki. W ciągu paru dni naprawimy Twój telefon i odeślemy go do Ciebie – będzie jak nowy!

Bezpieczeństwo Twojego telefonu

W ramach naszych usług proponujemy także montaż szkła hartowanego, folii ClearPlex, a także zakup etui, które umożliwi zabezpieczenie telefonu na przyszłość. Dzięki nim, nawet w sytuacji upuszczenia telefonu, ryzyko pęknięcia ekranu jest mniejsze, a co za tym idzie, nie będzie potrzebna kolejna wymiana szybki. Dbamy o naszych Klientów i ochronę ich telefonów!

Wymiana wyświetlacza

Naprawy specjalistyczne

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz