Naprawy specjalistyczne

W ramach naszych usług, proponujemy szeroki wachlarz usług, jakimi są naprawy specjalistyczne. Dzięki nim, możliwe będzie zadbanie o swój smartfon i doprowadzenie go do stanu jak sprzed usterki. Obsługujemy najpopularniejsze marki, takie jak iPhone, Nokia, Samsung, Xiaomi, Realme, Oppo czy Huawei.

W ramach naszych usług, możliwa jest diagnoza usterki oraz zadbanie o jej usunięcie. Proponujemy pomoc w sytuacjach, w których doszło do zalania lub utraty informacji.

Nasi specjaliści świetnie radzą sobie z odzyskiwaniem danych, osuszaniem czy innymi typami napraw. Uszkodzenia smartfonów są bardzo częste – urządzenia te towarzyszą nam niemal w każdej chwili i trudno jest ani razu nie mieć do czynienia z jakąkolwiek awarią. Większość osób od razu decyduje się na zakup nowego telefonu, nie wiedząc, że skorzystanie z usług firmy takiej jak nasza pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy. Niskie ceny i wysoka jakość usług – to właśnie nasze atuty!

Aby poznać ceny lub umówić się na diagnozę, prosimy o kontakt – ustalimy telefonicznie zakres prac lub poprosimy o wysłanie do nas sprzętu w celu rozpoznania awarii.

apple
samsung
htc
LG
sony
htc
Microsoft
huawei
htc

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz