LG

Upadł Ci telefon i okazało się, że wyświetlacz jest popękany? Nie panikuj i jeszcze dziś prześlij nam sprzęt do naprawy. Wykonujemy wymiany szybki w sposób ekspresowy i profesjonalny. Pomagamy klientom w całej Polsce, ponieważ świadczymy usługi na odległość. Dzięki nam, nie musisz męczyć się z rysami, które sprawiają, że informacje wyświetlone na ekranie są nieczytelne. Wystarczy, że prześlesz do nas swoje urządzenie, a my zajmiemy się resztą!

Wymiana szybki w LG

Prosta procedura pozwala na przekazanie nam telefonu i dokonanie naprawy niskim kosztem i w bardzo krótkim czasie. Naprawiamy ekrany w najbardziej popularnych modelach LG. Nie tylko dokładnie obejrzymy sprzęt i zdiagnozujemy usterkę, ale zaproponujemy Ci również zakup folii ochronnej ClearPlex, dzięki której zapomnisz o rozbitym wyświetlaczu, a także etui sylikonowe dopasowane do Twojego urządzenia. Będą one zabezpieczać Twój telefon przed przyszłymi upadkami oraz zarysowaniami.

Czy opłaca się wymieniać szybkę?

Wiele osób uważa, że nie jest to opłacalne, jako że ma to być bardzo drogie – te same osoby namawiają do zakupu nowego telefonu w razie takiej usterki. Nasze usługi pokazują, że nie jest to prawda. Dzięki możliwości naprawienia ekranu, możemy dłużej korzystać z dobrze działającego telefonu oraz zaoszczędzić pieniądze, które wydalibyśmy na nowy model. W ramach naszych napraw, proponujemy także serwisowanie innych usterek, takich jak problemy z gniazdem słuchawkowym albo USB, oraz usługi montażu własnych części, jak wspomniana już folia ochronna lub szkło hartowane.

Po skorzystaniu z naszych usług i wymianie szybki, Twoje urządzenie będzie jak nowe!

Wymiana wyświetlacza

Wymiana
baterii

Naprawy specjalistyczne

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz