Wymiana wyświetlacza Huawei

Zbity ekran w telefonie często powstaje w wyniku niefortunnego upadku, zdarza się, że telefon wyślizgnie się z rąk lub zostanie nam wytrącony przez przechodnia. W takim przypadku zalecana jest wymiana wyświetlacza, ponieważ często utrudnia nam on codzienną obsługę.

Dokonywana w naszym salonie wymiana wyświetlacza w Huawei dotyczy  większości modeli – starszych jak i nowszych, m.in. P20 Lite, P30, P40, P9 Lite, Honor czy Mate 20.  Zależy nam na tym, aby móc naprawić ekran w większości modeli, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę.

Dzięki naszym usługom Twój telefon odzyska drugie życie a Ty będziesz mógł cieszyć się znów sprawnym telefonem. Naprawa telefonu to również znaczna oszczędność pieniędzy, prawda że lepiej zamiast kupować nowy telefon lepiej wydać ułamek tej kwoty na naprawę?

Wymianę wyświetlacza wykonujemy na nowych oryginalnych jak i zamiennych częściach, w zależności od preferencji wybór należy do klienta. Już dziś skorzystaj z naszych usług by móc cieszyć się ze swojego telefonu.

Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników