Wymiana ekranu iPad

Uszkodzenia większych urządzeń zdarzają się zdecydowanie rzadziej niż te związane ze smartfonami, jednak nie można ich w żaden sposób ignorować. Z telefonów korzystamy na co dzień, także poza domem – to tam często zdarzają się pęknięcia ekranu. O ile tabletów zazwyczaj używamy w domu lub w pracy lub w podróżny, a nie na ulicy, to możliwe jest także upuszczenie sprzętu w równie niefortunny sposób, który skończy się pęknięciem!

Nasza oferta to więc również pomoc użytkownikom iPadów marki Apple! Wymiana szybek w jednym z tych urządzeń umożliwi Wam na dalsze korzystanie z Waszego ulubionego urządzenia, bez konieczności martwienia się o nieestetyczne rysy podczas oglądania filmów, przeglądania dokumentów czy też korzystania z social mediów. Wszyscy wiemy, że urządzenia te nie należą do najtańszych – w innej sytuacji konieczne więc byłoby wydanie ogromnej sumy na nowy sprzęt.

Nasza wymiana szybek, jeśli chodzi o urządzenia Apple sprawdzi się w różnych modelach – proponujemy naprawdę, jeśli chodzi o iPad 2 i 3.

Szybka i tania naprawa to właśnie nasza firma. Tylko z nami zadbasz o świetne rozwiązania – zapraszamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2