Zaznacz stronę

Redmi Note 9 PRO

Xiaomi Redmi Note 9 PRO

Uszkodził Ci się wyświetlacz A może ktoś wytrącił Ci go z ręki i teraz, przez cudzą niezdarność, masz popękany ekran? Nie musisz się poddawać i decydować na nowy sprzęt.

Obecne telefony jak wszyscy wiemy, nie należy do najtańszych, tym bardziej więc może być szkoda zniszczonego urządzenia. Na szczęście, nasze usługi pozwolą Ci na łatwe oraz skuteczne pozbycie się problemu. Wymiana wyświetlacza którą proponuje nasza firma to wyjątkowo skuteczna metoda, która może kosztować kilkakrotnie mniej niż zakup nowego urządzenia.

Kilkaset złotych i parę dni oczekiwania dzieli Cię od otrzymania od nas twojego odświeżonego telefonu z nowym ekranem! Wymiana szybki to znaczna oszczędność pieniędzy, co z pewnością odbije się pozytywnie na Twoich finansach.

Z uszkodzonym telefonem możesz przyjść osobiście, do jednego z naszych punktów partnerskich, jak również wypełnić formularz na stronie i wysłać do nas urządzenie kurierem. Po realizacji odeślemy Ci go w świetnym stanie – kilka dni wystarczy, aby cieszyć się z naprawionego sprzętu i nie tracić pieniędzy na nowy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2