Zaznacz stronę

Galaxy Note

Samsung Galaxy Note … To flagowe modele koreańskiego producenta. Znakiem rozpoznawczym serii Note jest rysik który pomaga w obsłudze tak dużego telefonu. Oferujemy kompleksowe naprawy takie jak wymiana wyświetlacza, klapki baterii, złącz ładowania oraz wysłużonych baterii.

Telefon spadł i potrzebuje wymiany ekranu? Pękła klapka baterii? Po podłączeniu ładowarki nasz Samsung Galaxy Note nie daje żadnej reakcji? A może bateria nie trzyma tak jak gdy telefon był nowy?

Dzięki naszym usługom Państwa smartfon odzyska drugie życie i znów będzie mógł sprawiać radość z użytkowania jak i pomagał nam nam w codziennym używaniu prywatnym jak i biznesowym.

Jest to najlepsze możliwe wyjście, zamiast wydawać tysiące złotych na nowy telefon lepiej wydać ułamek tej kwoty i cieszyć się w pełni sprawnym telefonem z którego dotychczas byliśmy w pełni zadowoleni.

Nasz serwis daje klientom dwie opcje dostarczenia telefonu do naprawy – pierwszą jest wypełnienie formularza na naszej stronie i wysyłka kurierska, jeśli ta opcja Ci nie odpowiada zepsuty telefon możesz oddać do jednego z naszych punktów partnerskich.