Seria Q

Jeśli w wyniku wypadku, nieuwagi lub nawet zwykłej niezdarności upuścicie telefon, ktoś wytrąci go Wam z rąk, czy też spadnie z wysokości wraz ze stertą innych rzeczy, nie musicie się martwić i szukać pieniędzy na nowy model! W naszej ofercie proponujemy usługę, jaką jest wymiana szybek w smartfonach LG – w tym również, jeśli chodzi o serię Q!

Niejednokrotnie, upadek używanego na co dzień urządzenia wprawia każdego z nas w strach. Co, jeśli ekran będzie popękany i uniemożliwi nam to spokojne i komfortowe korzystanie telefonu? Od razu wiele z nas zaczyna przeliczać
w głowie wydatki i zastanawiać się, czy stać nas obecni na nowy sprzęt. Nie jest to jednak konieczne – wystarczy skorzystać z możliwości, jaką daje nasza firma i nie martwić się o duże koszty!

Wymiana szybek, proponowana przez naszą firmę, świadczona jest wielu różnych markom i modelom smartfonów – w tym LG serii Q. Proponujemy tanią wymianę, a także naprawy specjalistyczne. Dzięki nam, Twój sprzęt będzie jak nowy – a to wszystko szybko, tanio i bezpiecznie!