iPhone XS

Każdemu z nas zdarza się upuszczenie telefonu. Niezależnie, czy spadł nam on z powodu niestabilnego odłożenia na stół, wyślizgnął się z rąk podczas zimy, kiedy nosimy rękawiczki, czy może potknęliśmy się lub ktoś na nas wpadł i upuściliśmy go na bruk. Najczęściej, pierwszą reakcją jest szybkie podniesienie sprzętu i sprawdzenie czy ekran jest cały. Jeśli jest, oddychamy z ulgą. Co jednak robić, jeśli na wyświetlaczu pojawiło się wiele rys i pęknięć uniemożliwiających swobodne korzystanie?

Nasza wymiana szybek obejmuje szeroką gamę modeli – w tym iPhone XS. Dzięki temu, gdy Twój telefon ulegnie awarii i na jego wyświetlaczu pojawią się pęknięcia, możliwe będzie zaoszczędzenie kosztów – proponowana przez nas naprawa jest kilkukrotnie tańsza niż zakupienie nowego sprzętu! W ramach naszych usług, Twój iPhone XS zostanie odebrany przez kuriera (możesz również oddać go w jednym z naszych punktów), a my niezwłocznie zadbamy o wymianę szybki i odesłanie do Ciebie Twojego urządzenia.
Nasze usługi to sprawdzona i szybka pomoc dla każdego, kto miał nieszczęście zobaczyć popękany ekran swojego telefonu – zapraszamy!