Zaznacz stronę

iPhone 11

Wiele osób, które odpowiednio nie zabezpieczyły swojego telefonu, może mieć problem ze zbitym ekranem – choć pęknięta szybka tak naprawdę może zdarzyć się każdemu, nawet osobie, która bardzo dba o oswój sprzęt. Odpowiednio duże uderzenie, nawet w zabezpieczony ekran, może niestety go uszkodzić. Co robić w takiej sytuacji?

Wiele osób uważa, że jedynym rozwiązaniem jest wymiana telefonu. Powtarzają oni niesprawdzone i nieprawdziwe informacje o tym, że naprawa jest tak droga, że kompletnie nie opłaca się brać jej pod uwagę i lepiej wydać więcej pieniędzy na nowy sprzęt. My jednak udowadniamy, że wcale tak nie musi być!

Nasza wymiana pękniętej szybki dotyczy większości modeli – w tym popularnego iPhone 11! Wszyscy wiemy, że nie należy on do najtańszych, dlatego z pewnością mniejszym obciążeniem finansowym będzie naprawa. W końcu zawsze będzie to nagły i niespodziewany wydatek – dlatego warto zaoszczędzić, ile tylko się da! Każdy właściciel telefonu, w tym modeli iPhone 11, znajdzie u nas odpowiednie wsparcie, które pozwoli mu na nowo cieszyć się swoim urządzeniem.