Regeneracja szybki iPhone

Każdy posiadacz iPhone’a i jego najnowszych modeli (takich jak chociażby 11 czy XS) z pewnością dużą wagę przykłada do ochrony tego sprzętu – wszyscy wiemy, że jest on na górnej półce, jeśli chodzi zarówno o jakość, jak i koszty.
Każdemu jednak zdarzyć się może pęknięta szybka w telefonie. Czy warto wówczas kupować nowe urządzenie i narażać się na dalsze koszty, czy może odpowiednim rozwiązaniem będzie regeneracja i wymiana ekranu w telefonie?

W ramach naszych usług możliwa jest pomoc w sytuacji, jaką jest zbita lub pęknięta szybka w smartfonie. Wymiana i regeneracja zostaną przeprowadzona bardzo szybko, a Wasze urządzenie będzie jak nowe! Modele którym dedykujemy tę usługę to m.in. iPhone 11 Pro, XS, XR, 8 i jeszcze starsze warianty. Od rodzaju Waszego sprzętu zależy cena usługi – jednak zawsze jest ona co najmniej kilkukrotnie niższa niż koszt nowego urządzenia.

Nie chcesz rozstawać się ze swoim ulubionym smartfonem? Z naszymi usługami zadbasz o przywrócenie go do świetnego stanu – będzie jak nowy a Ty zaoszczędzisz pieniądze!

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników