Huawei

Huawei przełamuje stereotypy o Chińczykach i pokazuje wysoką jakość wykonania do proponowanej niskiej ceny zakupu. Chyba jednym z popularniejszych modeli, który mocno rozpromował markę w Polsce był P8 Lite. Firma też prezentuje świetnej jakości flagowce takie jak P20 Lite oraz Mate 20 Lite.

Naprawiamy modele wyżej wymienione oraz wiele innych, między innymi Mate 10 Lite, P10 Lite i P Smart. Dzięki naszej pomocy, wymiana szybki w urządzeniach tej marki przebiega szybko, sprawnie oraz możliwie tanio. Nasza firma chce rozpowszechniać i propagować usługę naprawy smartfona, jako że niestety panuje przekonanie, że jeśli mamy do czynienia z popękanym ekranem, nie warto nawet próbować szukać firmy, która zajmuje się usunięciem usterki. Ma być to zbyt nieopłacalne. Gwarantujemy, że nie jest to prawda – cena nowego telefonu wielokrotnie przewyższa koszty naprawy.

Wymiana szybki w telefonach Huawei – czy warto?

Odpowiadamy krótko – oczywiście, że tak! Jeśli nasze urządzenie działa bezproblemowo oraz nie ma innych przesłanek, które przemawiałyby za kupnem nowego modelu, to nie warto wykosztowywać się na nowe urządzenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi atrakcyjnymi cenami naprawy ekranów oraz skorzystania z naszych usług.

Wymiana tylnej szybki

Wymiana złącza ładowania

Wymiana wyświetlacza

Wymiana klapki baterii

Wymiana
baterii

Naprawy specjalistyczne

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz