HTC

Dbamy o kompleksowość świadczonych usług – dlatego w ofercie naszej firmy znajduje się między innymi wymiana szybki HTC. Marka ta jest jedną z niezwykle popularnych w przypadku smartfonów, a to za sprawą bogatego asortymentu nowoczesnych modeli, takich jak Desire 510, 610 czy 620. Szerokie grono klientów stanowią właściciele telefonów tajwańskiej firmy, dlatego w naszym serwisie nie mogło zabraknąć usługi wymiany szybki oraz naprawy wyświetlacza w HTC.

W ramach usługi serwisowej proponujemy profesjonalną diagnozę funkcjonalności i sprawności urządzenia, uwzględniającą działanie nie tylko wyświetlacza, ale także pozostałych elementów. Dokonamy sprawnej wymiany zbitej, pękniętej lub zarysowanej szybki. Jesteśmy także w stanie, na życzenie klienta, pokryć wyświetlacz specjalną, opatentowaną w Stanach Zjednoczonych folią ochronną Clear Plex. Mimo niewielkiej grubości posiada niezwykle wysoką wytrzymałość zarówno na zarysowania, jak i pęknięcia. To dobre rozwiązanie, które skutecznie zapobiega przed ponownym uszkodzeniem wyświetlacza. Właścicieli wszystkich telefonów, w tym HTC, zachęcamy do wypróbowania folii ochronnej Clear Plex.

Przekaż nam swój telefon, a my zajmiemy się naprawą pękniętej lub zarysowanej szybki w profesjonalny i ekspresowy sposób!

Wymiana wyświetlacza

Naprawy specjalistyczne

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz