Apple

Czy może być coś bardziej irytującego niż potłuczona szybka w Twoim iPhonie? Aby móc cieszyć się sprawnym oraz estetycznie wyglądającym smartfonem, skorzystaj z naszych usług! Tutaj znajdziesz wszystkie urządzenia marki Apple, które obsługujemy – jest to m.in. iPhone 4S, 5 i 5S, SE, 6, 6S oraz 6 Plus, 7 i 7 Plus, 8 i 8 Plus, a także iPad 2 i 3. Jak widać, nasze możliwości są bardzo szerokie: naprawiamy urządzenia marki Apple z dokładnością, wykorzystując do tego stale poszerzaną przez nas wiedzę.

Wiemy, jaką marką jest Apple i jak często wprowadza ona innowacyjne rozwiązania do swoich iPhone’ów i iPad’ów. Dlatego nie pozostajemy w tyle, jeśli chodzi o nowinki techniczne – zawsze jesteśmy na bieżąco, aby jak najlepiej świadczyć usługę wymiany szybki w smartfonie.

Doskonale zdajemy sobie także sprawę z tego, jak przykrą sprawą jest popękany wyświetlacz tak drogiego gadżetu. Uspokajamy jednak – można go naprawić, na dodatek szybko i niedrogo. Zamiast rozglądać się za nowym iPhone’m, oddaj nam uszkodzone urządzenie, a my sprawimy, że będzie wyglądało i działało jak dawniej. Wymiana szybki w telefonie Apple, zabezpieczanie wyświetlacza przed zarysowaniami, a także diagnoza innych drobnych usterek przebiega sprawnie i precyzyjnie – możesz nam zaufać!

Regeneracja
szybki

Wymiana
baterii

Wymiana tylnej szybki

Wymiana taśmy ładowania

Wymiana wyświetlacza

Naprawy specjalistyczne

Znajdź nas

Nie widzisz swojego telefonu?

w sprawie wyceny: napisz