DO KAŻDEJ NAPRAWY SZKŁO HARTOWANE GRATIS

Promocja Walentynkowa obowiązuje do 24-ego Lutego

DO KAŻDEJ NAPRAWY SZKŁO HARTOWANE GRATIS

Promocja Walentynkowa obowiązuje do 24-ego Lutego

DO KAŻDEJ NAPRAWY SZKŁO HARTOWANE GRATIS

Promocja Walentynkowa obowiązuje do 24-ego Lutego

Profesjonalna i tania wymiana szybki w Twoim telefonie

Potłuczony wyświetlacz komórki to prawdziwa plaga naszych czasów. Odkąd urządzenia te stały się w pełni dotykowe zaczęły być również bardziej delikatne i mniej odporne na uszkodzenia. Niestety – przedmioty ciągle wypadają nam z ręki i nie inaczej jest z komórkami. Mamy jednak coś, co pocieszy każdego posiadacza iPhone’a, a także urządzenia marki Sony, LG, Samsung, Nokia, Huawei czy HTC. W zakresie naszych usług znajduje się bowiem profesjonalna wymiana szybki w telefonie!

Dlaczego my?

Usługi tego typu wykonujemy na odległość, dzięki czemu możemy pomóc Klientom na terenie całej Polski. Udowadniamy tym samym, że wymiana wyświetlacza w telefonie może być łatwa, sprawna i bezproblemowa! Zajmujemy się komórkami wielu różnych marek – Samsung, Apple, Sony, LG, Nokia, Huawei oraz HTC. Zgłoś się do nas i już po chwili ciesz się nową, w pełni funkcjonalną i estetyczną szybką!

oszczędź do 500 zł

gwarancja

wieloletnie doświadczenie

profesjonalne narzędzia

Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do zapoznania się z działem FAQ, gdzie odpowiadamy na najpopularniejsze pytania naszych Klientów. Jeżeli nie znajdziesz tam satysfakcjonującego wytłumaczenia – zapraszamy do kontaktu z nami! Nasze usługi wymiany wyświetlacza w telefonach marek Apple, Samsung, LG, Nokia, Sony, HTC i Huawei realizujemy w sposób profesjonalny oraz z użyciem narzędzi pozwalających nam precyzyjnie zmienić szybkę, a to wszystko dlatego, że zatrudniamy samych specjalistów. Sprawdź już dziś!

Wymieniamy szybki w większości modeli telefonów!

Oszczędzasz nawet do 500 zł !

Najpopularniejsze modele:

Znajdź model swojego telefonu: